Hilal Piknik Masası
Hilal Piknik Masası
Hilal Piknik Masası
Hilal Piknik Masası
Hilal Piknik Masası

Ahşap Piknik Masası (HL-101)

Fiyat : ₺24.500,00  + KDV
KDV Dahil : ₺26.950,00
Stok Miktarı : 10

Fiyata montaj hizmeti dahil değildir.

Ahşap Piknik Masası

Kent ve bahçelerinize zengin görünüm kazandırmak için farklı tasarımlarla ürettiğimiz piknik masaları, laminasyon teknolojisi kullanılarak üretilmektedir. Sağlam yapısı ile tok bir görünüm sergileyen ürünlerimiz kolay kurulum kılavuzlarıyla iki kişi ile rahatlıkla kurulabilir.

Masada 10 adet 4,2 cm x 9,2 cm kesitli 1. Sınıf İthal Sibirya Çam kereste şekildeki gibi oval formda kullanılmıştır.

Oturma yüzeyinin her biri 3 adet min 3,8 cm x 8 cm kesitli ahşap 1. Sınıf köknar malzemeden laminasyon teknolojisi ile poliüretan tutkal kullanılarak elde edilmiş kavisten oluşmaktadır.

Yaslanma yüzeyi 2 adet min 5 cm x 8 cm kesitli 1.Sınıf ahşap köknar malzemeden laminasyon teknolojisi ile poliüretan tutkal kullanılarak elde edilmiş kavisten oluşmaktadır.

Masa zemin ayaklarının her biri 4,2 cm x 9,2 cm kesitli 1. Sınıf İthal Çam keresteden yapılmıştır.

Masa direkleri ve oturak direkleri 3,8 cm x 8 cm kesitli 1. Sınıf ahşap köknar malzemeden laminasyon teknolojisi ile poliüretan tutkal kullanılarak elde edilmiş kavisten oluşmuştur.

Laminasyon sisteminde kullanılan her bir lata tek parçadan oluşmuş olup ara katlarda eklemeler yapılmamıştır.

Laminasyon sistemi ile üretilen tüm kavis ürünlerine dış hava şartlarına uygun hava kurumalı ve poliüretan sistem bazlı D4 tutkalı kullanılarak kavis verilmiştir.

Ahşap malzemeler FX 6100 Emprenye ile su bazlı saf akrilik esaslı, su ve solventin buharlaşması ile kuruyan renklendirme işlemi uygulanmıştır

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR