Oturma Bankı Çatılı
Oturma Bankı Çatılı
Oturma Bankı Çatılı
Oturma Bankı Çatılı
Oturma Bankı Çatılı
Oturma Bankı Çatılı

Ahşap Oturma Bankı Çatılı (KMR-100)

Fiyat : ₺28.500,00  + KDV
KDV Dahil : ₺31.350,00
Stok Miktarı : 10

Fiyata montaj hizmeti dahil değildir.

AÇIKLAMA

Bank tasarımına yeni bir bakış açısı getirerek oluşturduğumuz Kumru Bank, kent mobilyaları alanında dinlenme ihtiyacına çözüm sunuyor.

Oturma yüzeyinde 4 adet 4,2 cm x 9,2 cm kesitli, yaslanma yüzeyinde 1 ade 4,2 cm x 9,2 cm kesitli 1. Sınıf İthal Çam malzeme ve 1 adet 3,8 cm x 8 cm kesitli 1. Sınıf ahşap köknar malzeme 6 kat laminasyon teknolojisi ile poliüretan tutkal kullanılarak elde edilen kavis kullanılmıştır.

Çatı ve tabanı arasındaki bağlantı direklerinde 4 adet min 3,8 cm x 8 cm kesitli, çatıda 2 adet min 3,8 cm x 8 cm kesitli ahşap ve 1 adet min 3,8 cm x 6 cm kesitli 1. Sınıf ahşap köknar malzeme kullanılmış olup laminasyon teknolojisi ile poliüretan tutkal kullanılarak elde edilen kavis kullanılmıştır.

Oturağının altına 2 adet 4,2 cm x 9,2 cm kesitli 1. Sınıf İthal Sibirya Çam keresteden payanda kullanılmıştır..

Ürünün çatısında 1. Sınıf çamdan 1,8 cm x 8,5 cm lambri tahtası kullanılmış olup, çatı yüzeyi tamamen bindirmeli yaprak şıngıl ile kaplanmıştır.

Ürünün tabanında 4,2 cm x 9,2 cm kesitli 2 adet ayak, ürünün direk toprağa temans etmemesi çürümeye karşı daha fazladayanıklı olması adına kullanılmıştır.

Laminasyon sisteminde kullanılan her bir lata tek parçadan oluşmuş olup ara katlarda eklemeler yapılmamıştır.

Laminasyon sistemi ile üretilen tüm kavis ürünlerine dış hava şartlarına uygun hava kurumalı ve poliüretan sistem bazlı D4 tutkalı kullanılarak kavis verilmiştir.

 

Ahşap malzemeler FX 6100 Emprenye ile su bazlı saf akrilik esaslı, su ve solventin buharlaşması ile kuruyan renklendirme işlemi uygulanmıştır

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR