Ahşap Bahçe Salıncağı Teras
Ahşap Bahçe Salıncağı Teras
Ahşap Bahçe Salıncağı Teras
Ahşap Bahçe Salıncağı Teras

Ahşap Bahçe Salıncağı Teras (TRS-207)

Fiyat : ₺27.500,00  + KDV
KDV Dahil : ₺30.250,00
Stok Miktarı : 5

Fiyata montaj hizmeti dahil değildir.

AÇIKLAMA

Ahşap Bahçe Salıncağı Teras / TRS-207

Teras Salıncak Ahşap Oturak+ Metal Aksesuarları 136*145*184

Teras Salıncak Döşeme 70*70*12

 

TERAS BAHÇE SALINCAK LADİN

Bir teras salıncak hayal edin; ağaçların hışıltısını, kuşların ötüşünü ve doğanın huzurunu yaşarken, günlük hayatın stresinden uzaklaşın. Teras Ahşap Salıncak, lüks ladin ahşap malzemesi, silikon minderi ve gölgelik tasarımı ile tam da bu ihtiyacınızı karşılamak için tasarlandı.
Tasarımından adını alan bu teras salıncak, zarafeti ve konforu ile göz kamaştırıyor. Özel olarak üretilmiş ölçüleri sayesinde, istediğiniz her yere yerleştirebileceğiniz Terrace Swing, rafine dekorasyonu ve zamansız tarzı ile dikkat çekiyor.
Ürünlerimizde kullandığımız olefin kumaş, güçlü ve hafif yapısı ile rahat bir kullanım sağlıyor. Ayrıca aşındırıcı etkilere, güneş ışınlarına, toprak ve lekelere karşı dayanıklı, hızlı kuruma özelliği ile dış mekanların kurtarıcısıdır. Kumaşın temizliği de oldukça kolaydır.
Teras salıncaklarının bakımı oldukça basittir. Ürününüzün yüzey düzgünlüğünü ve estetiğini korumak için her yıl 280 numara zımpara ile boyaya zarar vermeden vernik bakımını yapabilirsiniz. Kumaşın temizliği için ise lekeleri hafifçe fırçalayarak veya su ile süngerleyerek kazıyarak kalan kiri çıkarabilirsiniz. Daha fazla temizlik gerekirse, sabun ve su ile bir solüsyon uygulayabilirsiniz. Alanı süngerle veya çok yumuşak bir kılla hafifçe ovalayarak solüsyonu lekeye uygulayabilirsiniz. Etkilenen bölgeyi temiz su ile iyice durulayın ve bir sprey şişesi uygulayarak kalan nemi alın.
Teras Ahşap Salıncak, doğayı evinize taşıyacak ve size keyifli bir dinlenme alanı sunacak.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR