Ahşap Bahçe Salıncağı Elegance
Ahşap Bahçe Salıncağı Elegance
Ahşap Bahçe Salıncağı Elegance
Ahşap Bahçe Salıncağı Elegance
Ahşap Bahçe Salıncağı Elegance

Ahşap Bahçe Salıncağı Elegance (ELG-205)

Fiyat : ₺36.500,00  + KDV
KDV Dahil : ₺40.150,00
Stok Miktarı : 6

Fiyata montaj hizmeti dahil değildir.

AÇIKLAMA

Elegance salıncak, laminasyon teknolojisi ile oluşturulan bombeli ahşap tasarımı ile bahçenize ayrı bir hava katıyor. Şık tasarımı ile bahçenize çok yakışacak. Adını görünümüyle “Elegant” tasarımından alan Elegance salıncak, temsil ettiği gibi şıklığı ve konforu bir arada sunan ürünlerimizden biridir. Olefin dış mekan kumaşı sayesinde, aşınmaya, güneş ışınlarına, toprak ve lekelere, kimyasallara ve hava şartlarına karşı dayanıklı hale gelir. Ladin ahşabının doğal dokusunu korumak için her yıl 280 numara zımpara ile boyaya zarar vermeden verniğinizin bakımını yapabilirsiniz.
Bu lüks bahçe salıncak, bahçenize modern ve konforlu bir dokunuş katacak. İki kişilik tasarımı sayesinde, sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Salıncakta bulunan gölgelik, güneşin zararlı ışınlarından korunmanızı sağlar. Elegance salıncak, bahçenize zarif bir görünüm kazandıracak.

ZARAFET

Tasarımlarımızla bahçelerinize ayrı bir hava katıyoruz. Laminasyon teknolojisi ile oluşturduğumuz bombeli ahşap ürünlerimize bir yenisini daha ekledik. Elegance salıncak şık tasarımı ile bahçenize çok yakışacak.

Şıklık

Adını görünümüyle “Elegant” tasarımından alan Elegance salıncak, temsil ettiği gibi şıklığı ve konforu bir arada sunan ürünlerimizden biridir. Mekanınıza keyif katarken keyifli anların tadını çıkarabileceğiniz bir üründür.

OLEFİN DIŞ MEKAN KUMAŞI

Ürünlerimizde kullandığımız olefin kumaş; Güçlü ve hafif yapısı ile rahat bir kullanım sağlar. Aşınmaya, güneş ışınlarına, toprak ve lekelere, ayrıca kimyasalların, terin, küfün, çürümenin ve hava şartlarının neden olduğu bozulmalara karşı dayanıklı, hızlı kuruma özelliği ile dış mekanların vazgeçilmez kurtarıcısıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR