Ahşap Bahçe Salıncağı Akasya
Ahşap Bahçe Salıncağı Akasya
Ahşap Bahçe Salıncağı Akasya
Ahşap Bahçe Salıncağı Akasya
Ahşap Bahçe Salıncağı Akasya
Ahşap Bahçe Salıncağı Akasya
Ahşap Bahçe Salıncağı Akasya

Ahşap Bahçe Salıncağı Akasya (AKS-204)

Fiyat : ₺43.600,00  + KDV
KDV Dahil : ₺47.960,00
Stok Miktarı : 4

Fiyata montaj hizmeti dahil değildir.

AÇIKLAMA

Akasya Salıncak

Bahçenize farklı bir hava katmak için özgün tasarımlarımızdan biri olan Akasya Salıncak’ı tercih edebilirsiniz. Ahşap kıvrımları farklı bakış açılarımızla birleştirdiğimiz bu salıncak sayesinde bahçenizde sıradanlıktan kurtulup, zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. İhtişamıyla gözünüze, rahatlığıyla ruhunuza hitap eden Akasya salıncak, her ortama uyum sağlayabilen tasarımıyla bulunduğunuz ortama neşe katacak. Ahşap bahçe salıncaklarının en kalitelisini sunan Akasya, bahçenizde rahat bir nefes almanızı sağlayacak.

Yeni Akasya
İhtişamıyla gözünüze, rahatlığıyla ruhunuza hitap eden Akasya salıncak, her ortama uyum sağlayabilen tasarımıyla bulunduğunuz ortama neşe katacak. Tik yağını ürüne fırça yardımı ile kolayca uygulayabilir ve İroko ahşabının doğallığının büyüleyici etkisiyle kullanmaya devam edebilirsiniz. Bahçenizin dekorasyonunu tamamlamak için Akasya Salıncak’ı tercih edebilirsiniz.

Kumaş
Bahçe salıncakları, bahçelerinize şıklık ve rahatlık katmak için tasarlanıyor. Akasya Salıncak, ütü kullanmayın veya malzemeyi kuru temizlemeyin. Kiri veya hapları çıkarmak için fırça kullanmayın. Çamaşır suyu kullanabilirsiniz ancak dikkatli olun, tüm ağartıcılar kumaş için iyi değildir. Asarak kurutma en iyi kurutma yöntemidir. Kumaş üzerinizde eriyebileceğinden su sıcaklıklarını soğuk tarafta tutun. Lekeleri ılık su ve hafif deterjanlarla ön işlemden geçirin. Bu malzemeyi temizlerken yıkayıcıyı aşırı yüklemekten kaçının. Malzemeyi boyamaktan veya boyamaktan kaçının

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR